2 Temmuz 2020 Perşembe
    Gaziantep İl Hakem Kurulundan Cesaretli Atama

    Gaziantep İl Hakem Kurulundan Cesaretli Atama

Göreve geldikleri günden bu yana adalet, şeffaflık ve genç hakem yetiştirme anlamında çalışmalar yapan Gaziantep İl Hakem Kurulu bir ilke imza atarak Süper Amatör kümede 2. yarının ilk haftasında ki müsabakaların tamamına genç ve gelecek vadeden hakemleri görevlendirdiler. Cesaretle birlikte riskte taşıyan bu atamalar spor camiası ve hakemlik camiası tarafından takdir ve tebrik topladı.

Müsabakalara atadıkları genç hakemlerle 1 gün öncesi toplantı yaparak onlara olan inançlarını ve desteklerini aktaran Gaziantep il Hakem Kurulu başarılı bir haftayı daha geride bıraktı.

Bu konuda fikirlerini aldığımız Gaziantep il Hakem Kurulu başkanı Yusuf YILMAZ; Türkiye’nin yaş ortalaması en geç İl Hakem Kuruluna güvenen ve hakemlerimizin en iyi konumlara gelmeleri için bizlere destek veren, adalet ve şeffaflık çerçevesinde genç hakemlere vereceğiniz her türlü destekte yanınızdayız diyen Merkez Hakem Kurulu üyesi 7. Bölge sorumlumuz Sn. Murat ILGAZ'A BHK üyelerimiz Sn. Ziya ÇETİN ve Sn. Nevzat ADAL'A teşekkür ederiz.

Amacımız Gaziantep ili hakemlerimizden Süper ligde ve Avrupa’da başarılı olabilecek donanıma ve yeteneğe sahip genç hakemlerimizi yetiştirerek Merkez Hakem Kurulu sunmak ve Türk hakemliğine kazandırmak. Sezonun 2.yarisinda tüm hakemlerimize ve spor camiasının tüm paydaşlarına başarılar dileriz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz