17 Ocak 2019 Perşembe
Tuğsuz: Farklılıklarımız en büyük zenginliğimiz

Tuğsuz: Farklılıklarımız en büyük zenginliğimiz

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili adayı Can Tuğsuz, huzur ortamını sağlayıp anaların gözyaşlarını dindirmek için yola çıktıklarını söyledi. Tuğsuz, “Farklılıklarımız en büyük zenginliğimiz. Bu zenginliğimizin değerini bilmeliyiz” dedi.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında gezilerini sürdüren İYİ Parti Gaziantep milletvekili adayı Can Tuğsuz, Van Gürpınarlılar Derneği’ni ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Tuğsuz, “Hepimiz Gaziantep’te yaşıyoruz. Beraber çalışıyoruz, beraber üretiyoruz ve beraber paylaşıyoruz. Hepimiz farklı yerlerden gelmiş olabiliriz. Farklı kültürlere sahip olabiliriz. Ben farklılıklarımızı en büyük zenginliğimiz olarak görüyorum. Yaşadığımız bu topraklarda barışa, kardeşliğe, hukuka ihtiyacımız var. Bu kentin ana unsurları olarak hep birlikte başaracağız. Kardeşçe ve barış içerisinde hedeflerimize ulaşacağız. Huzurlu bir gelecek için birlikte yaşamaya mecburuz” diye konuştu.

Öncelikli hedeflerinin huzur ortamını sağlamak olacağını belirten Tuğsuz, “İyi Parti olarak çocuklarımınız geleceği için, huzurlu bir yaşam için yola çıktık. İktidar olmamız halinde herkesin kardeşçe yaşadığı, huzur ve refah içerisinde bir hayat sunmayı hedefliyoruz. Bu topraklar üzerinde yaşayan herkesin kardeşçe yaşayabileceği bir ortamı sağlamak istiyoruz. Bu yolda siyasilere büyük görevler düşüyor. Ben de bu göreve talip olanlardan birisiyim. İnşallah meclise gittiğimde en fazla gayret göstereceğim konu bu olacak” dedi.

“Anaların gözyaşı kutsaldır ve o gözyaşlarının rengi yoktur” diye sözlerine devam eden Tuğsuz, “İYİ Parti iktidarında analar ağlamayacak. Bu ülkede yaşayan tüm bireyler birdir. Tektir. Omuz omuza verip dimdik durmalıyız” ifadelerini kullandı. Tuğsuz, 24 Haziran seçimlerinde mutlu insanların yaşadığı bir Türkiye hedefine hep birlikte ulaşacaklarını söyledi. “Ben sizde kendimi görüyorum” diye sözlerine devam eden Tuğsuz, “Sizlerin meclisteki temsilcisi olmak istiyorum. Kendimi sizlere emanet ediyorum. Ben biliyorum ki, Gürpınarlılar emanete sahip çıkarlar” şeklinde sözlerini noktaladı.

6.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz