21 Mayıs 2018 Pazartesi
Aydınlık bir Kilis İçin Aday oldum.

Aydınlık bir Kilis İçin Aday oldum.

1978 yılında Kilis’ in Mısırcık Köyünde Dünyaya geldim. İlkokulu Mısırcık Köyü ilkokulunda okudum. Ortaokulu ve liseyi Gaziantep’de, Üniversiteyi de Gaziantep üniversitesinde işletmecilik bölümü devamında ise Anadolu üniversitesi işletme fakültesinde tama

 

 

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Kilis Milletvekili Aday Adayı

Süleyman Akdemir Kimdir. Kendinizi tanıtırmısınız?

1978 yılında Kilis’ in Mısırcık Köyünde Dünyaya geldim. İlkokulu Mısırcık Köyü ilkokulunda okudum. Ortaokulu ve liseyi Gaziantep’de, Üniversiteyi de Gaziantep üniversitesinde işletmecilik bölümü devamında ise Anadolu üniversitesi işletme fakültesinde tamamladım. 2008 yılında Serbest muhasebeci Mali müşavirlik unvanını aldım.

 Siyasi Hayatınız Nasıl başladı?

Siyasi hayatım ortaokulda başladı. Ortaokul, lise ve üniversite dönemlerinde ülkü ocaklarının çeşitli kademelerinde başkanlık ve yöneticilik yaptım.

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Yönetim Kurulu ve İl muhasipliği görevlerinde bulundum. 27. Dönem Milletvekilliği aday adayı olmak için partideki görevlerimden istifa ettim.

Siyasi kariyerim boyunca , Liderimize ve davamıza sadakatle, çalışmalar yaptık. Yılanlardan olmadık, kaçanlardan olmadık, satanlardan olmadık, başaracağız dedik başardık, ülkücü yeminimizi hiç bozmadık, Şimdi geldiğimiz noktada bir genel seçim bulunuyor. Malumunuz 24 Haziran 2018 tarihinde ülke olarak seçime gidiyoruz. Bizler karşılıksız bir sevdayla milliyetçi ülkücü harekete bağlıyız ve bu bağlılığımızı hiç bir şeye değişmeyiz.  Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş’in Türk Milliyetçiliği ve Ülkücülüğünü, tüm gönüllere onun ilkelerini, prensiplerini ve düşüncelerini bugüne kadar kutsal bir bayrak gibi taşıyan saygıdeğer Genel Başkanımız Bilge Lider Dr. Devlet Bahçeli’nin yol arkadaşı olabilmek şerefini şahsım için onur ve gurur saymaktayım. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını dile getirmek ve çözümler üretmek için MHP Kilis Milletvekili Aday Adayıyım. Kilis’in sorunlarını çözmek ve dile getirmek için tüm vatandaşlarımızı bizle birlikte yürümeye davet ediyorum.

 24 Haziran Seçimleri öncesinde, seçmenlerinize neler söylemek istersiniz?

 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve milletvekili seçimleri iç ve dış tehditlerin gölgesinde milletin aklı ile cumhur ittifakı , diğer tarafta ise millet ile siyaset yapmayan cümbüşçüler ve curcunacılar şeklinde tezahür ediyor. Yeni hükümet sistemimiz olan cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde iki temel dinamik bulunmaktadır, bu temellerden biri yürütme görevini üstlenen cumurbaşkanlığıdır, biz milliyetçi hareket partisi olarak bu seçimlerde 15 Temmuz’dan çıkardığımız sonuçlar, yeni kapıda yakaladığımız ruh, iç ve dış tehditlerden dolayı sayın cumhurbaşkanına oy vereceğiz.

Yasama ve denetleme görevini üstlenen ikinci temeldinamik  olan;  kendi siyasi kimliğimiz ve logomuz ile girdiğimiz cumhur ittifakı içerisinde milletvekili seçiminde milletimizin MHP olarak oylarına talibiz.

Yani daha net olarak söylemek gerekirse bu seçimde iki oy kullanacağız birincisi cumhurbaşkanlığı seçiminde adayımız olan sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ikincisi , milletvekilliği seçiminde Bilge Lider Dr. Devlet Bahçeli’nin genel başkanlığımızı yaptığı, köklerini kırk asırlık Türk tarihinden alan, teröristlerin korkulu rüyası, dosta güven veren, Atatürk’ün kurduğu cumhuriyetin koruyucusu, Türk Devleti’nin bekası, rehberi kuran, hedefi turan, istikameti kızıl elma olan önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen, Yusuf yüzlülerin taş medresililerin, Ülkü devlerinin ve Türk milletinin partisi Milliyetçi Hareket

Partisi olacaktır. İşte bu yüzden bu kez milletimizin milletvekilliği seçiminde mührünü geleceğimizin umudu üç hilalin altına basacaktır.

Kilis in öncelikli sorunları nellerdir?

 Kilis Halkı ve Kilis Esnafı gerçekten son zamanlarda zor bir süreçten geçmektedir. Haftalardır siftah yapamadan kepenk kapatan esnafımız mevcut eğer Allah Kısmet ederde Milletvekili olursam Esnafın sesi ve kulağı olacağım. Kilisin yatırım bölgesi haline gelmesi ve teşviklerden faydalanması için gece gündüz çalışacağım. Kilis halkı mutsuz ve huzursuz çoğu gençlerimiz işsiz, iş olanakları yaratmak, iş dünyasını Kilis e çekmek ve çeşitli iş, aş potansiyelleri yaratmak ve gençlerin önünü açmak gerekiyor. Halkın huzursuz olmasının sebeplerinden biride Son zamanlarda Kilis e düşen bombalar oldu. İnsanlar korkarak yaşasada, topraklarını ve evlerini terketmedi. Medya da savaşın gölgesinde kalan Kilisimizi Aydınlığa çıkarıp biran önce teşvikler ve yatırımlar bölgesi haline getirmek gerekiyor. İşte onun içindir ki

Bu dönem (MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Kilis ’de  yeni bir zafer kazanacaktır. İşte bu zaferi yaşatmak iddiasıyla bir Kilis sevdalısı olarak 27. Dönem Kilis milletvekili onurunu partime, dava arkadaşlarıma, hemşerilerime yaşatmak için Kilis milletvekili aday adayıyım. Türkiyeyi Türk asrına taşırken Kilis’in ön saflarda yer alması için var gücümle çalışacağıma kimsenin şüphesi olmasın. 

Ne Mutlu Türküm Diyene!

 

16.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz