17 Ağustos 2019 Cumartesi
BAŞKAN TAHMAZOĞLU, SEÇİM STARTINI VERDİ

BAŞKAN TAHMAZOĞLU, SEÇİM STARTINI VERDİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yola devam kararı sonrası seçim startını verdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yola devam kararı sonrası seçim startını verdi.

  Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanımız Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Şahinbey Belediye Başkanlığına aday gösterilen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, seçim startını verdi. Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene MKYK Üyesi Hatice Merve Tatar, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, ilçe teşkilatı ve belediye personeli katıldı.

 LİDERİMİZ BİZLER İÇİN MÜCADELE EDİYOR

MKYK Üyesi Hatice Merve Tatar, Gaziantep’in seçimlerde destan yazacağını belirterek, “Bu dakikadan sonra tarihlerle saatlerle uğraşmadan hepimiz üzerine düşeni yapacağız. Bu süreçte gençliğe çok büyük rol düşüyor. Bana hep yaşın küçük ne işin var oralarda diyorlar. Ancak, bir gencin bakış acısı, mücadelesi liderine güç ve umut oluyor. Bizim liderimiz, gençlerimizin en ön saflarda yürümesini bekliyor ve bizim geleceğimiz için mücadele ediyor. Dolayısıyla bizlerinde her zaman ona destek olacak çalışmalar yapmamız gerekiyor. Bu konuda başta Şahinbey gençliği olmak üzere, tüm gençliğe yürüdükleri yolda muvaffak olmalarını diliyorum. Hepinizin yüreğine sağlık. Gençlerimiz ve kadınlarımız olmasa eksik kalırız. Biz bir aileyiz. Bu saatten sonra kapı kapı, gönüllere dokunarak dolaşmak düşüyor bizlere. Anlatacak o kadar çok şey var ki. Milletimize yapılan hizmetleri anlatsanız zaten, kendisi başka bir yere oy vermeyecektir. Ben Gaziantep’in 31 Martta desten yazarak Reis’inin karşısına göğsünü gere gere çıkacağına inanıyorum” dedi.

 OYLARIMIZI ARTIRARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanımızın Gaziantep’e büyük önem verdiğini belirterek, “Önemli bir seçimin arifesindeyiz. Her seçim partiler için çok önemli. Hele de iktidar partisi için çok daha önem arz ediyor. Bu yapılan hizmetlerin devamı için her bir seçimi, bugüne kadar olduğu gibi oylarımızı arttırarak devam ettirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizzat Gaziantep’e gelerek ve Gaziantep’e verdiği önemi göstererek Şahinbey Spor Salonumuzda İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar ki çalışmalardan ve memnuniyetinden dolayı bu görevi 3’ncü kez şahsımıza tebliğ etti ve vazifelendirdi. Öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a tekrar bizi bu göreve tekrar layık gördüğü için teşekkürlerimi arz ediyorum. Daha öncesinde teşkilat yoklamalarında Şahinbey teşkilatımızın, MKYK üyemizin, Milletvekillerimizin, İl başkanımızın, İlçe Başkanımızın, meclis üyelerimizin bize gösterdiği güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

 

ŞAHİNBEY HERHANGİ BİR İLÇE DEĞİL

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey isminin yükünün ağır olduğuna dikkati çekerek, “Şahinbey herhangi bir ilçe değil. Şahinbey ismini Gaziantep’in kurtuluşunda büyük kahramanlık gösteren şehadet şerbetini içerken, “Bize şehadet Şerbetini içmek, Ağustos sıcağında soğuk su içmekten daha tatlı gelir” diyen bir yiğidin adı. Bu nedenle Şahinbey’in ismini taşımak kolay değil. Şahinbey şu anda filen Türkiye’nin en büyük ilçesi. 1.200.000’den fazla nüfusa sahip. İl merkezi olarak baktığınızda 70 ilden daha fazla bir nüfusa sahip. Burası öyle rastgele bir yer değil. Burası daha önce muhalefetin elindeyken, kocaman bir köy haline getirilen, çarpık yapılaşmış, doğru düzgün yolu, parkı, sosyal tesisi ve camisi olmayan kaderine terk edilmiş bir yerdi. Ancak bugün Şahinbey’e baktığımızda bir cazibe merkezi haline geldi. Teşkilatımız, meclis üyelerimiz, müdürerimiz ve tüm personellerimizle birlikte Şahinbey’e hak ettiği hizmeti sunmaya çalıştık. Şuna hamd ediyorum ki, Şahinbey artık eski Şahinbey değil. Cumhurbaşkanımızdan defalarca ödüller aldık. Şahinbey şu anda çalışmalarıyla örnek gösterilen bir belediye haline geldi. Bunlar yeterli mi? Hayır. Milletimiz daha iyisine ve daha güzeline layık” dedi.

 

7.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz