13 Ağustos 2020 Perşembe
BİR GÜNDE İKİ GALİBİYET

BİR GÜNDE İKİ GALİBİYET

  Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey takımı Buca Halk Eğitim Merkezi ve Bolu Belediyespor’u farklı skorlarla yendi

THF Kadın Salon Hokeyi Türkiye Süper Ligi’nde mücadele veren Gaziantep Polisgücü Hokey Takımı günün ilk maçında Buca Halk Eğitim Merkezi’ni 10-1 skorla yenerek, Bolu Belediyespor maçına moralle çıktı. Ligin güçlü ekiplerinden Bolu Belediyespor karşısında maç boyunca üstün bir performans ortaya koyan Gaziantep Polisgücü Hokey Takımı karşılaşmadan 4-1 galip gelerek şampiyonluk yolunda çok önemli bir aşamayı da geçti.

Alanya’da devam eden THK Kadın Salon Hokeyi Türkiye Süper Ligi’ndeki maçları Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Polisgücüspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Ağdağ da izledi. Alanya Atatürk Spor Salonu’nu dolduran taraftarlar keyifli maçlar izlemenin mutluluğunu yaşarken, Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey takımına destek vererek, Avrupa şampiyonasında başarılar diledi.

Gaziantep Polisgücüspor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan, Buca Halk Eğitim Merkezi ve Bolu Belediyespor karşılaşmaları sonrası yaptığı açıklamada, “Öncelikle oyuncularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum. Her iki karşılaşmada da maç boyunca üstünlüğü elinden bırakmayan oyuncularımız büyük bir performans sergileyerek galibiyete uluşmayı başardılar. Alınan sonuçtan dolayı mutluyuz. Yarın (Cumartesi) yapacağımız son maçın ardından Türkiye Süper Ligi şampiyonluk kupasını Gaziantep’e getireceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz