23 Şubat 2019 Cumartesi
Dünya halı sektörü Gaziantep’te buluştu

Dünya halı sektörü Gaziantep’te buluştu

Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip markası Atlantik Halı, 24 Nisan Salı günü kapılarını 5.kez açan Domotex Turkey’e katıldı. Atlantik Halı, çevreci, sürdürülebilir, dayanıklı ve en son teknolojiye uygun o

Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip markası Atlantik Halı, 24 Nisan Salı günü kapılarını 5.kez açan Domotex Turkey’e katıldı. Atlantik Halı, çevreci, sürdürülebilir, dayanıklı ve en son teknolojiye uygun olarak geliştirdiği özel ürünlerini ilk kez Domotex’te sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Üretiminin yüzde 65'ini 7 kıtada 50 ülkeye ihraç eden ve Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip markası olan Atlantik Halı, 24 Nisan Salı günü kapılarını 5.kez sektör profesyonellerine açan Domotex Turkey’e katıldı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da en yeni ürünlerini fuar katılımcılarıyla buluşturan Atlantik Halı, birbirinden farklı tasarım ürünleriyle fuara damga vurdu. 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu sektör temsilcileriyle ilk kez fuarda buluşturan Atlantik Halı, üstün kalitesi ve göz alıcı desenlere sahip ürünleriyle klasikten moderne her zevke hitap eden tasarımlar sunuyor.Atlantik Halı, 27 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek fuar kapsamında yepyeni kaliteleri, ilmek ilmek desenleri ve birbirinden değerli daha birçok modeliyle Salon 2’deki A280 No’lu stantta takipçilerini ve sektör profesyonellerini bekliyor.

25.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz