19 Mart 2019 Salı
GAGİAD’tan Karaduman ve Fadıloğlu’na Ziyaret

GAGİAD’tan Karaduman ve Fadıloğlu’na Ziyaret

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman'ı ve Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu'nu makamlarında ziyaret etti.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, Yeni Yönetim Kurulu üyelerini takdim ederek; GAGİAD kuruluşundan bugüne çizgisini hiç bozmadan ilerleyen, şehri ve ülkesi için çalışan bir dernek olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti;’’  Bizler 13. Dönem Yönetim Kurulu olarak da şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Gaziantep her geçen gün gücüne güç katan üretken bir şehirdir. Şehrimiz bugüne kadar emin adımlarla yürüyerek başarılı şehirlerarasında yer almaktadır diyerek; daha da başarılı olması için her türlü hizmete hazır olduklarını belirtti. Gaziantep Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise GAGİAD’ın Yeni Dönemine hayırlı olsun dileklerini ileterek;’’ “Gaziantep’te, sanayicilerimiz, işadamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimiz ve halkımız Gaziantep’in için çalışıyor ve üretiyor. Bu anlamda Gaziantep ülkemize örnek teşkil eden güçlü bir şehirdir. Yeni Döneminizdeki çalışmalarınızda başarılar dilerim. ’dedi. Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel'in, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman'a GAGİAD Ormanına dikilmiş 27 adet fidan sertifikası takdimi ile sona erdi.

Fadıloğlu ile de görüşüldü

GAGİAD Yeni Yönetim Kurulu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu üyelerini takdim eden GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel; ‘’25 yıldır emin adımlarla yürüyen derneğimizin, her zaman olduğu gibi öncelikleri şehri ve ülkesidir. Bu önceliklerimiz, bize yön vererek çalışmalarımıza ve faaliyetlerimize anlam katmaktadır. Gaziantep sürekli gelişen ve kendini yenileyen aktif bir şehir. Özellikle de Belediyelerimizin çalışmaları ve hizmetleri şehrimizin kalkınmasında büyük önem arz ediyor. Şehrimize kıymetli hizmetlerinden dolayı sizlere teşekkürü borç biliriz. ’’dedi.

GAGİAD Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; ‘’GAGİAD örnek ve fark yaratan çalışmalarda yer alan, şehrine ve ülkesine hizmet etmeyi hedef haline getirmiş önemli bir kuruluştur. Yeni dönemizin hayırlı olmasını dilerim. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da şehrimiz ve ülkemiz için başarılı projelerde işbirliği içerisinde olmaktan memnun oluruz.’’ dedi. Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezeltarafından GAGİAD Ormanında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu adına dikilen 27 adet  fidan sertifikası takdimi ile sona erdi.

21.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz