19 Mart 2019 Salı
GKV ortaokulunun kitap dostlarına ödül

GKV ortaokulunun kitap dostlarına ödül

Kütüphaneler Haftasını çeşitli etkinliklerle sündüren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları kitap dostlarını seçerek ödüllendirmeye devam ediyor. GKV Özel Ortaokulunda düzenlenen ödül töreninde kitap dostu seçilen öğrenciler Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşca

Kütüphaneler Haftasını çeşitli etkinliklerle sündüren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları kitap dostlarını seçerek ödüllendirmeye devam ediyor. GKV Özel Ortaokulunda düzenlenen ödül töreninde kitap dostu seçilen öğrenciler Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan tarafından ödüllendirildi.

 

Öğrencilerin, kitap okumalarını geliştirmek ve alışkanlık kazanmalarını sağlamak için Gaziantep Kolej Vakfı Kütüphanesi tarafından düzenlenen "Kitap Dostları Ödülleri" ortaokul öğrencileri arasından kütüphaneden en çok kitap okuyan öğrencilere verildi. GKV Kitap Dostları etkinliğinde 8-E sınıfından Ada Asal, 7-B sınıfından Benan Güneş, 6-E sınıfından Sıdıka Taşar ve 5-E Eylül Erdoğmuş Kitap Dostları Ödülünü almaya hak kazandılar. Öğrencilere ödüllerini veren GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan, bu anlamlı etkinlikten ötürü kütüphane sorumlumuz Duygu Duygulu Dardağan' a teşekkür ederek öğrencilerini akademik ve sosyal alanda olduğu kadar entelektüel alanda da en iyi şekilde yetiştirmeyi hedefleyen GKV Özel Okullarının öğrencilerin kitap okuma alışkanlığını sürdürmesi ve bunu yaşam felsefesi haline getirmesi yönündeki çalışmalarını çeşitli etkinliklerle sürdürüleceğini açıklandı.

1.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz