24 Mart 2019 Pazar
GTO Son Viraja Girdi

GTO Son Viraja Girdi

Katırcıoğlugil İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Katırcıoğlugil, 3 Nisan’da Gaziantep Ticaret Odası’nda yapılacak olan Meslek Komiteleri ve Meclis üyeleri seçimi için 22. Gurup İnşaat Malzemecileri’nden aday olduğunu açıkladı.

Katırcıoğlugil, “Biz çalışmalarımızı ve toplantılarımızı 7 asil ve 7 kişi yedek ile 14 kişilik bir çalışma ekibi ile yapacağız amaç inşaat malzemecileri grubuna en iyi en hızlı hizmeti verebilmektir” dedi. Genç bir ekiple yola çıktıklarını vurgulayan Katırcıoğlugil, “Değişimi birlikte başarmak, geleceği birlikte yaratmak için adayız” sloganıyla yola çıktıklarını vurguladı. Gaziantep Ticaret Odası’ndaki meclis üyesi ve komite üyeleri seçimlerine günler kala adaylarda bir bir ortaya çıkmaya başladı. 22. Gurup İnşaat Malzemecileri’nden meclise girmek için aday olanlar ortak bir bültenle adaylıklarını kamuoyuna duyurdular. Gurup adına açıklama yapan Katırcıoğlugil İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Katırcıoğlugil, projeleri hakkında bilgi verdi.

 

TAKIM RUHU İLE ÇALIŞIYOR

Gaziantep Ticaret Odası 22.grup meslek komite seçimlerinde aday olan Ömer Faruk Katırcıoğlugil, seçimlerde en genç ve dinamik yenilikçi bir ekiple her sektörden işine hakim dürüst Gaziantep için hizmet verebilecek, her kesime ulaşabilecek, projeler sunabilecek, sektörün sıkıntılarını ele alacak, sektöre faydalı çalışmalar sunabilecek, bir ekiple yola çıktıklarını söyledi. Katırcıoğlugil, “Çalışmalarımız yenilikçi ruhuyla en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Seçimlerden seçimlere insanları hatırlayan değil her zaman sürekli sektörünüzle insanlarla iç içe olan bir takım ruhu ile hareket etmeyi hedeflemekteyiz. Biz çalışmalarımızı ve toplantılarımızı 7 asil ve 7 kişi yedek ile 14 kişilik bir çalışma ekibi ile yapacağız amaç inşaat malzemecileri grubuna en iyi en hızlı hizmeti verebilmektir” dedi.

SORUNLARI ÇOK İYİ BİLİYORUZ

İnşaat malzemecilerinin sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade eden Ömer Faruk Katırcıoğlugil, şöyle konuştu: “ Bütün inşaat malzemecilerini şehrin dağınık yerlerinden alıp, hem şehrin kalabalığından hem trafikten daha sakin daha aktif ve rahat olarak çalışabileceğimiz bir şekilde ilgili kurumlarla görüşüp yer tahsis edilmesini sağlayacağız. Yani bir kooperatif usulü inşaatımızı yapmayı hedefliyoruz. Bu durumdan bütün inşaat malzeme ile uğraşan her kesimi faydalandırmak istiyoruz. Projelerimizin arasında bünyemizde sürekli sabit bir personel olacak. Bu arkadaşımızın görevi sürekli sektörümüz ile ilgili odamızda olan biten ve çalışmalar ile ilgi bilgileri anında iletecektir.”

 

EKİPTE KİMLER VAR?

14 kişilik ekiple takım ruhu halinde sürekli çalışacaklarının sözünü veren 22. Gurup İnşaat Malzemecileri adayları şunları kaydetti: “ Biz 14 kişilik genç dinamik ekibimizle sürekli sahada olacağız. 4 yıl boyunca insanları unutan ve seçimden seçime insanları oy almak için arayan ve bir daha dönüp geriye bakmayan bir ekip olmayacağız. Sürekli hatırlayan ve sürekli kendimizi hatırlatan oda ile ilgili bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunan çok aktif bir ekip olacağız. Bu durum ile ticaret odasının insanlar üzerinde ki düşüncelerini olumlu yönde değiştireceğiz. Bu işi en iyi şekilde yapmaya ve temsil etmeye hazırız. Bu genç ekip 1)Ömer Faruk Katırcıoğlugil (Toptan inşaat Demir), 2 )İbrahim Karaoğlu (Fayans seramik sektörü ), 3 )Erdem Ciğerli (Hırdavat ve Mobilya sektörü), 4 )Rıdvan Çeket (Cam sektörü), 5 ) Hüseyin Kısa (Granit Mermer sektörü ), 6) Mehmet Çelik ( Hırdavat Ambalaj Sektörü), 7) Uğur Atçı (Bobinaj ısıtma soğutma sektörü) isimlerden oluşuyor. Allahtan bütün temennimiz ve arzumuz odur ki elimizden geldiğince gücümüz ve kuvvetimiz bilgi ve birikimlerimizle birlikte bu işi en iyi şekilde yönetebileceğimizdir. Bilgi birikim ve tecrübe en büyük hizmetimiz olacaktır.”

İŞ BİRLİKLERİNE AÇIK OLACAĞIZ

“Değişimi birlikte başarmak, geleceği birlikte yaratmak için adayız” sloganıyla yola çıkan Katırcıoğlugil, şunları söyledi: “Dünyanın önde gelen finans merkezlerinde, sunumlar yaparak, Gaziantep’in potansiyelini anlatacağız. Dünyanın genç, dinamik, açık düşünceli ve yaratıcı projeler arayan önemli girişimcilerine Gaziantep Ticaret Odası üye kurumlarımızın ulaşmasını ve parlak fikirlerini anlatmasını sağlayacağız. Uluslararası iş birliklerini artıracak, dünyanın büyük ticaret merkezlerinde, teknoloji bölgelerinde, dünya ekonomisine yön veren kentlerde ismimizi duyuracağız. Çin'den, Silikon Vadisi'ne kadar ticari ve kültürel ilişkilerimizi güçlendirecek, önemli Avrupa metropollerinde, Ortadoğu'nun önemli merkezlerinde Gaziantep'in varlığını ve imajını hissettireceğiz.”

PROJELERİNİ ANLATTI

Katırcıoğlugil projelerini şöyle sıraladı: “Yaratıcılık ve Ar-Ge alanında adı geçen önemli merkezlerden birisi olabilmek için 'inovasyon üssü' adı altında yenilikçi yatırımları üyelerimizle birlikte hayata geçireceğiz. Kentimiz ve bölgemizin en önemli özelliklerinden olan yemek kültürünü tüm yerli ve yabancı turiste tanıtarak, 'Yerel Gurme Köyleri' kurulması gibi projelerle destek olacağız. Tüm KOBİ üretim atölyelerinin çağın şartlarına uygun bir şekilde, altyapı ve lojistik problemlerini çözerek, 'Atölye Kentler' oluşturacağız. Ara eleman sıkıntısını çözmek için yüksekokullar ile iş birliği yapacak üniversitemizin bu konuda etkin rol almasını sağlayacağız.”

29.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz