20 Haziran 2019 Perşembe
Güneş, yeniden başkan seçildi

Güneş, yeniden başkan seçildi

Gaziantep Oto ve Makine Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi için kongre düzenlendi.

 

Pazar günü saat 10.00’da Şato Restorantta yapılan Başkanlık Seçimi Kongresi’nde Oto ve Makine Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kemal Güneş, yeniden başkan seçildi.

Esnafın güvenini kazanarak yeniden Gaziantep Oto ve Makine Sanatkârlar Odası Başkanı olarak seçilen Mustafa Kemal Güneş, Esnafa hitaben yaptığı konuşmada öncelikle Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de şehit düşen 11 askerimize rahmet diledi. Güneş, ayrıca nasıl hizmet dilmesi gerektiği konusunda kendisini herkesin tanıdığını ifade ederek, "Devletimizin bize verdiği yetkiler çerçevesinde ‘’Siz değerli esnaflarımız için kesintisiz hizmette bulunmaya devam edeceğim.’’ dedi.

‘’HER TÜRLÜ HİZMETİ SUNDUK’’

Güneş, Otomotiv denince ilk akla gelen Oto ve Makine Sanatkârlarının varlığı olduğunu hatırlatarak, yılların deneyimli ustaların teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, kesin ve hızlı çözümler sağladıklarını belirtti. Otomotiv ve Makine Sektörüne büyük hizmetlerde bulunduklarını altını çizen Güneş, ‘’Binek otomobilden otobüs ve yük taşıma araçlarına kadar birçok otomotivin her türlü bakımı ve onarımıyla alakalı gelen her türlü hizmeti sunduk’’ diye konuştu. Güneş, esnafa yönelik açıklamalarına şu şekilde devam etti;

‘’Esnafımızın her zaman yanındayız. Proje ve çalışmalarımızla diğer illere örnek olduk. Tek amacımız var o da siz değerli esnafımıza hizmet ederek sizleri daha da yükseltmektir. Değerli esnafımız, bu sektörde her türlü katkıyı sağlamak için gece gündüz çalışarak kesin ve hızlı çözümler üretebiliyor. Emek ve alın terinin yanında teknolojiyi en şekilde kullanan esnafımızın daha iyi hizmetler alabilmesi için her zaman halı hazırda bulundum. Gaziantep Oto ve Makine Sanatkârlar Odası Başkanı olarak, ’İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’ ilkesinden asla vazgeçmeden, yılmadan, usanmadan hareket ettik. Hep beraber, yan yana, omuz omuza hizmet ederek, esnafımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.’’

Güneş, üyelerin tamamına teşekkür ederken, “Verdiğiniz bu güvenoyuna layık bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu çalışmalarımızı eleştire açık bir şekilde yürütme kararlılığındayız” diye konuştu. Ayrıca Kongrede mesleğinde kıdemli olmuş ustalara da Onur Plaketi takdim edildi.

11.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz