21 Kasım 2018 Çarşamba
İYİ Parti’de Şahinbey İlçe Başkanlığı’na Kaya atandı

İYİ Parti’de Şahinbey İlçe Başkanlığı’na Kaya atandı

İYİ Parti Şahinbey kurucu İlçe Başkanı Selim Yılmaz’ın, Milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa etmesinin ardından İlçe Başkanlığı’na, İl Başkan yardımcısı Halil İbrahim Kaya atandı. İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş tarafından ataması yap

İYİ Parti Şahinbey kurucu İlçe Başkanı Selim Yılmaz’ın, Milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa etmesinin ardından İlçe Başkanlığı’na, İl Başkan yardımcısı Halil İbrahim Kaya atandı. İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş tarafından ataması yapılan ve mazbatasını alan Kaya, dün gece yeni görevini teslim alarak İlçe Başkanlığı koltuğuna oturdu.

Hedeflerinin, İYİ Partiyi 24 Haziran’da iktidara taşımak olduğunu, bunun için de Şahinbey ilçesinde iyi bir çalışma örneği sergileyerek sandıktan birinci parti olarak çıkmasını sağlamak olduğunu belirten Halil İbrahim Kaya,” Arkadaşlarımızla birlikte el ele verip, İYİ Parti’yi Şahinbey’de birinci parti yapmak için gece gündüz çalışacağız. Görevi devir alır almaz bu çalışmalarımıza başladık” diye konuştu.

5.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz