26 Haziran 2019 Çarşamba
‘’Lezzet ruhuyla Türkiye’nin tamamındayız’’

‘’Lezzet ruhuyla Türkiye’nin tamamındayız’’

Gaziantep’te 2017’de hizmete giren Baklava Express, kısa süre içerisinde marka olma yolunda büyük yol kat etmeyi başardı.

 

Verilen siparişler doğrultusunda Türkiye’nin her tarafına güven ve lezzet ruhu içerisinde kısa bir süre içerisinde adrese uygun hizmet veren Baklava Express, en uygun fiyat ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle bütünleşerek yoluna devam ediyor.

Baklava Express Firması Sahibi Ahmet Açık, Türkiye’nin her noktasına dünyaca ünlü Gaziantep baklavasını ve diğer tatlılarını diğer illere ulaştırmak amaçları arasında büyük önem arz ettiğini kaydetti. Açık, Dünya gastronomi Başkenti olan Gaziantep’in tatlı kültürünü başka kültürlere tanıtma ve tattırmak için çabaladıklarını söyleyerek, takındıkları tek hedefin Antep baklasını ülkenin tamamıyla bütünleştirip baklavanın vazgeçilmez ruhunu daha da zenginleştirmek olduğunu aktardı.  

‘’ÜRETİMDEN ADRESE HİZMET İÇİN BİR TIK YETERLİ’’

‘’Platformumuzdan sipariş edilen tüm ürünler üretimden direkt tüketiciye ulaşır. Hem lezzetli hem de güvenilir bir marka olma özelliğimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti ruhuyla çalışıyoruz’’ ifadelerini kullanan Açık, Yüksek kapasiteli ve kalite belgeli üretim merkezlerinde hazırlanan ürünler, verilen siparişler doğrultusunda özel olarak hazırlanarak kargoya verildiğini aktardı. Açık, ‘’Bu sayede herhangi bir bekletme istasyonu olmaksızın ürünlerin sizlere en taze haliyle ulaşmasını sağlıyoruz. Baklavaexpress.com’da olabilecek en uygun fiyatlarla üstelik ücretsiz kargo ile sadece dilendiği tatlı çeşidini online işlemle sepete atılması yeterlidir.’’ diye konuştu.

‘’TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR TARAFINA HİZMET VERİYORUZ’’

Lezzetin merkezinde üretilen bir baklavayı tattırmak için Gaziantep’e kadar gelinmesi zorunda olunmasının ötesine geçtiklerini belirten Açık, Gaziantep’ten Türkiye’nin dört bir tarafına güven ve sağlık ruhu içerisinde tüketilebilecek lezzetli baklavayı adrese uygun gönderdiklerini söyledi.

Açık, müşteri memnuniyeti öncelikli hedefleri arasında olduğunu ve ülke genelinde şehir-sınır kavramını aştıklarını ifade ederek, ‘’Canınız ne zaman isterse kalitesinden ve lezzetinden şüphe duymayacağınız bir tepsi tatlının kapınıza kadar gelmesi sizce de hoş olmaz mı? Üstelik bu hizmet Gaziantep’le sınırlı da değil, tüm Türkiye için geçerli. Sipariş verilen baklavayı Ankara ve İstanbul’a iki gün, diğer şehirlere ise, bir gün gibi kısa zaman içerisinde istenilen adrese güven duyulacak hizmetle ulaştırıyoruz.’’ dedi.

21.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz