11 Ağustos 2020 Salı
Nizip Ticaret Odası’nda Winnie The Pooh Gösterisi Yapıldı

Nizip Ticaret Odası’nda Winnie The Pooh Gösterisi Yapıldı

Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü (IOM), Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ve Nizip Ticaret Odası ev sahipliğinde Winnie The Pooh gösterisi yapıldı.

Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü’nün yürütmüş olduğu Sosyal Uyum - Pisikososyal Destek Projesi kapsamında Atatürk İlköğretim Okulu ve Salih Ekmekçi İlköğretim Okulu’nun Suriyeli ve Türk öğrencilerine yönelik düzenlenen Winnie The Pooh gösterisi renkli görüntülere sahne oldu.

Düzenlenen gösterinin sonunda bir açıklama yapan Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü Gaziantep Pisikososyal Destek Koruma Kıdemli Proje Asistanı Alize Seray Yüksel şunları ifade etti: “Uzun zamandır yürüttüğümüz Pisikososyal Destek Projesi kapsamında İzmir, Şanlıurfa, Hatay ve Gaziantep’te öğrencilere özel programlar yürütmekteyiz.” dedi.

Yüksel, Nizip ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz tiyatro etkinliği için Atatürk ve Salih Ekmekçi ilkokulundan toplamda 180 Türk ve Suriye’li öğrenciye tiyatro gösterimi yaptıklarını söyledi.

Bu tür etkinliklerin süreceğini ifade eden Yüksel, Nizip Ticaret Odası’na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz