10 Aralık 2023 Pazar
NTO’ dan Nizip Vergi Dairesi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

NTO’ dan Nizip Vergi Dairesi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

NTO’ dan Nizip Vergi Dairesi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Nizip Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Abdullah Kılıç’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, görevine yeni atanan Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Kılıç’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

NTO’nun 1500 aktif üyesiyle Nizip’in en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getiren NTO Başkanı Mehmet Özyurt şunları ifade etti: “ NTO yönetimi olarak kamu kurum ve kuruluşlarıyla her zaman uyum ve işbirliği içerisinde çalışmalar yapmaktayız. İnşallah sizinle de ile birlikte üyelerimizin vergi işleyişini kolaylaştırarak daha verimli hale getireceğimize inanıyoruz. Ortak akılla hareket etmek ilçemizin dolayısıyla ülkemizin faydasına olacaktır. Şimdiden vereceğiniz katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu. ” dedi.

Nizip Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Kılıç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Nizip Ticaret Odası başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından vergi bilincinin arttırılması ve vergi ödemelerinde yapılabilecek işbirlikleri ele alındı.

Gerçekleşen ziyarete NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaya, İbrahim Özkaya, Derde Taş, Kenan Özdemir ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı.
 
 
 
 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz