23 Şubat 2019 Cumartesi
NTO Heyeti Ankara’ya Çıkarma Yaptı

NTO Heyeti Ankara’ya Çıkarma Yaptı

Nizip Ticaret Odası, TOBB tarafından düzenlenen 13. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni ve YOİKK 2017-2018 Reformu Tanıtım Programına katılmak üzere Ankara'ya çıkarma yaptı.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Yönetim Kurulu üyesi Osman Alpaslan, Meclis üyeleri Mustafa Polat, Mustafa Kaya,  Mehmet Erdoğan, Mehmet Dağlı,  Necip Öztürk, Mehmet Yiğit, Hüseyin Yaprak, Disiplin Kurulu Başkanı Bekir Karabacak, Hukuk Danışmanı Av.Süleyman Çiçek, Genel Sekreter Serpil Gündoğdu ve Genel Sekreter Yard.Dilek Süzer, TOBB tarafından düzenlenen 13. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni ve YOİKK 2017-2018 Reformu Tanıtım Programına katılmak üzere Ankara'ya çıkarma yaptı.

NTO heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Kültür Merkezi'nde düzenlenen, YOİKK 2017-2018 Reformu tanıtım programına katılım sağladıktan sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde düzenlenen 13. Dönem Akreditasyon Sertifika Törenine katıldı.

Tören sonunda TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na hediye takdim eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt yaptığı açıklamada, “Başbakan Binali Yıldırım ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun toplantıda oda ve borsa üyeleri için “Nefes Kredisi”ni açıklayacağını bildirerek, Bu kredi imkanından bizim üyelerimiz de yararlanacak. Çünkü biz bundan yararlanmak için gerekli taahhüdü yerine getirdik. Bunu buradan tüm üyelerimize müjdeliyoruz.” dedi.

 

29.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz