20 Haziran 2019 Perşembe
Özkeçeci; ''Reis'in mitinginde buluşalım''

Özkeçeci; ''Reis'in mitinginde buluşalım''

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, yapılacak olan Ak Parti Gaziantep İl Kongresi’ne katılmak ve miting yapmak üzere Gaziantep’e geliyor.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  yapılacak olan AK Parti Gaziantep İl Kongresi’ne katılacak. İl Başkanlığı için Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, tek aday olacak ve yapılacak olan Kongre’de yeniden başkan seçilecek.

 

‘’KONGREMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR’’

25 Şubat Pazar günü Karataş Spor Salonu’nda saat 11.00’da gerçekleştirilecek olan Ak Parti İl Kongre’sinde Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, kongrede halka hitap odaklı bir mitingin de yapılacağını belirtti. Özkeçeci, düzenlenecek mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın halka hitap edeceğini ifade ederek, tüm Gaziantep ve bölge halkının davetli olduğunu söyledi.

‘’BİR VE BÜTÜN OLDUĞUMUZ İÇİN GURURLUYUZ’’

Özkeçeci, ‘’Bizde eski yâda yeni diye bir kavram yok. Bizler partimize gönül veren herkesle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. İl Kongremiz, 25 Şubat Pazar günü saat 11.00’de Karataş Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek. Sayın Cumhurbaşkanımız ve başkomutanımız Recep Tayip Erdoğan, Kongremizde ayrıca halkımıza hitap edecek. Teşkilatımızın her kademesinde yürüttüğümüz çalışmalarda gerek halkımızla gerekse partililerimizle sürekli bir araya geliyoruz. Bir ve bütünlük içerisinde yol almamız biz Ak Parti Teşkilatı’nı gururlandırıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız, kongremize teşrif edeceğini söyleyeceğinde hepimiz çok mutlu olduk ve her zaman ki olduğu gibi onur duyduk. Ayrıca, bizlere verilmiş olan tüm desteklerden dolayı, başta Sayın Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, hak dava için çabalayan teşkilatımız ve bizleri her defasında yalnız bırakmayan halkımız için ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.’’ dedi.

21.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz