19 Nisan 2021 Pazartesi
Proje Yönetimi ve Çevik Dönüşüm Semineri NTO'da Düzenlendi

Proje Yönetimi ve Çevik Dönüşüm Semineri NTO'da Düzenlendi

Nizip Ticaret Odası (NTO)’da Proje Yönetim Mentörü Eren Özdemir katılımıyla Nizip Ticaret Odası üyelerine özel, Zoom üzerinden Proje Yönetimi ve Çevik Dönüşüm Semineri düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat “Üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda eğitimlerimiz devam etmektedir. Bugün gerçekleştireceğimiz eğitimde ise Ford, Tüpraş, LCW gibi birçok firmanın kullanmaya başladığı çevik yönetim modeli hakkında bilgi vermesi amacıyla Proje Yönetim Mentörü ve Enterprise Çevik Koçu Eren Özdemir'in sunumlarıyla bilgi sahibi olacağız.

Eğitimimizin başlığından proje nasıl yazılır olarak algılansa da aslında çevik yönetim modeli bizlere geleneksel yöntemlerle sürdürülen iş akışlarımızı değiştirmemizi öngörmektedir.

Tüm üretim ve hizmetlerde iş akışlarımızda hedefe daha hızlı ulaşabilmek adına dönüşüme hazır olmamız gerekiyor. Çevik yönetim yöntemini birey olarak kendimizde kullanabiliriz.” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmasının ardından Proje Yönetim Mentörü Eren Özdemir tarafından katılımcılara çevik dönüşüm ve proje yönetiminin başarılı olması konusunda bilgiler verdi.

Soru ve cevaplar ile son bulan web seminerine NTO üyeleri ve firma temsilcileri katıldı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz