23 Temmuz 2019 Salı
Şahinbey’de yeni dönemin ilk meclisi yapıldı

Şahinbey’de yeni dönemin ilk meclisi yapıldı

  Şahinbey Belediye Meclisi 31 Mart seçimlerinin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Mehmet Tahmazoğlu Başkanlığı'nda yapılan toplantıda, Meclis Başkan vekillikleri ve Komisyon üyeleri seçimi yapıldı

  Nisan ayı itibariyle mazbatasını alarak çalışmalarına başlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Başkanlığı'nda yeni dönemin ilk Belediye Meclis Oturumu gerçekleştirildi. Oturumun açılışında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Kahraman şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Başkanlığı'nda yapılan 2019 yılı Nisan ayı 1. Birleşim Meclis toplantısında 27 madde görüşüldü.

GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, meclis üyeleri ile birlikte yeni projelere imza atacaklarını belirterek “2019-2024 yeni dönem ilk meclis toplantısına başlamadan önce yeni seçilen tüm meclis üyelerimizi kutluyorum. Rabbim bu dönemde güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin. Milletimiz üçüncü kez yeniden desteğini de artırarak, yola devam kararı aldı. Bu dönemde tüm meclis üyelerimizle birlikte geçmişte olduğu gibi yine güzel işlere imza atacağız. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. İlk Meclisimiz çok güzel başladı İnşallah bundan sonrada böyle devam eder” dedi.

SEÇİMLERLE YENİ MECLİS

Yeni dönemde Şahinbey Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği'ne Cuma Güzel, Hüseyin Kılıç, Divan Asil Katip Üyeliği'ne Muzaffer Çolak, Mustafa Kaplan, Divan Yedek Katip Üyeliğine Gamze Gül Günsoy ve Bekir Aslan seçildi. Encümen Üyeliği'ne Hanifi Kızılbağ, Hüseyin Deveci seçilirken, Sosyal Yardım Değerlendirme Kurulu Üyeliği'ne Müslüm Yüksel ve Gamze Gül Günsoy seçildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonu Üyeliği'ne Cuma Güzel, Hilmi Öztürk, Halil Uğur, Ali Bayram Özkardemli, Hasan Şencan Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine Sait Şahin, Fettullah Genç, Bekir Aslan, Bedia Darıcılar, Mahmut Demirel,  Tarife Komisyonu üyeliğine Aslettin Yıldız, Hamit Kiraz, Nebi Kaplan, Halil Karakuş ve Uğur Kalkan seçildi.

Şahinbey Belediye Meclisi Nisan ayı 2. oturum toplantısını 18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 16.00'da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz