10 Aralık 2023 Pazar
"ŞAHİNBEY’İ GELECEĞE VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ"

"ŞAHİNBEY’İ GELECEĞE VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ"

BAŞKAN TAHMAZOĞLU "ŞAHİNBEY’İ GELECEĞE VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ"

 

 

Yaptığı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Konak Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Göreve geldiği ilk günden itibaren daha modern bir Şahinbey için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ve vatandaşlar ile sık sık bir araya gelerek onların taleplerini dinliyor.

 

 

ESNAFIN VE VATANDAŞIN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

 

Yapılan projeler hakkında esnafa bilgiler veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Gaziantep’imiz tüm dinamikleri ile bölgede ve ülkemizde ticaretin kalbi konumundadır. İlçemizde ise ticarete can veren esnaflarımız oldukça fazla. Esnaf dostu belediye olarak her fırsatta esnaflarımızla bir aradayız. İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan esnaflarımızı ara ara ziyaret ederek, sohbet ediyoruz. Kent hayatını daha konforlu hala getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Esnafımızı seviyoruz. Belediye olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve yerinde olması için esnafımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Esnafımızın kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. Güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz