22 Ocak 2019 Salı
“Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı bırakmayacağız”

“Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı bırakmayacağız”

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz basın toplantısında gündemi değerlendirdi.AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında konuşan Yılmaz,24 Haziranda gerçekleşecek genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine dikk

 

AK Parti  Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz basın toplantısında gündemi değerlendirdi.AK Parti  Şehitkamil İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında konuşan Yılmaz,24 Haziranda gerçekleşecek genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine dikkat çekerek , Ak Parti’nin Şehitkamil’den yüzde 70 oy alacağını söyledi.

Göreve geldiği günden  itibaren  yaptıkları çalışmaları anlatan Yılmaz; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın emrettiği gibi “Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedik ve bu kapsamda ilk günden itibaren sanki seçim varmışçasına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik. Bu bağlam da; göreve geldiğimiz günden itibaren 29.04.2018 tarihine kadar, 165 taziye ziyareti olmak üzere, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına 20’den fazla ziyaret yaptık, Onlarca toplantılar, hasta ziyaretleri, mahalle toplantıları, nikâh, düğün, yaşlı bakım evleri ziyaretleri olmak üzere toplam 376 adet etkinliğimiz olmuştur. Bu etkinliklerimizin içerisinde Ak Partili olmayan kesimin de görüş ve düşüncelerini almak, onları anlamak ve kendimizi misyonumuzu ve vizyonumuzu daha iyi anlatmak adına birçok ev ziyaretleri yaptık. Bu kapsamda partimize 1.500 kişilik katılım sağladık, Pek yakında katılım sağlayan kardeşlerimize bir tören yapıp rozetlerini takacağız.

Yine 20 Ocak 2018 tarihinde başlatılan “Zeytin Dalı Harekâtı” nedeniyle üzerine bombalar atılan Kilis’li hemşerilerimize birlik, beraberlik adına, yanlarında olduğumuzu göstermek için Şahinbey İlçe Teşkilatımız ve Halkımız ile birlikte Kilis ilimizdeki esnaf kardeşlerimize ve vatandaşlarımıza destek olmak için bir kampanya başlattık, Kilis ilimize ve Zeytin Dalı Harekâtında görev alan Mehmetçiklerimize ziyarette bulunduk. Bu etkinliklerimiz arasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Kadın Mahkûmlarla birlikte yaşamak zorunda kalan çocuklarımız için onları sosyal hayatın içine adapte edebilmek ve mutlu edebilmek adına ziyaretlerimiz oldu. Aynı kapsamda annesi babası olmayan ve şehit çocuklarını evlerinden alıp Gazişehir Futbol Kulübü’ne götürüp oradaki futbolcularla maç yaptırıp farklı bir gün geçirmesine vesile olduk” diye konuştu.

Gençlik ve Kadın Kolları Kongresini Tamamladık

 Konuşmasında  Gençlik ve Kadın Kolları Kongresini  değinen Yılmaz,’ Birlikte Projeler ve çalışmalar yaptık. Kadın kollarımızın yapmış olduğu faaliyetlerden bir tanesi olan Zeytin Dalı Harekâtında görev yapan Mehmetçiklerimiz için kendi elleri ile örmüş oldukları atkı ve bereleri Kilis ilimize giderek sınır birliğimize teslim ettik. Ayrıca Kadın Kollarımızla Aile ve Ev Toplantıları yapmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız’ın Gençliğe önem verdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz bu kapsamda gençlere yönelik “Milli ve Manevi Değerler Eğitimi” vermek için tüm spor branşlarının hocaları ile bir araya geldik ve bu eğitimlerin verilmesi konusunda mutabık kaldık. Gençlerimiz için okuma alışkanlıklarını geliştirmeleri için Kütüphane oluşturduk’ dedi.

Yılmaz, Şehitkâmil ilçe Teşkilatı olarak tüm yönetim kurulumuz ve teşkilatımız ile bütün bir özveri ile çalışıyoruz ve bu anlamda vatandaşlarımızın yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın bize vermiş olduğu Türkiye’de ilk 10 Şehir arasına girme hedefine ulaşmak için tüm kadromuzla mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarımıza tam hız devam ediyoruz. Bu bağlamda, 24 Haziran Başkanlık ve Milletvekili seçimlerinin Ülkemize ve Milletimize Hayırlı olmasını diledi.

 

2.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz