5 Haziran 2020 Cuma
TBMM'de maskeli oturum

TBMM'de maskeli oturum

TBMM Genel Kurulu oturumuna milletvekilleri, maske ile katıldı. Başkanvekili Levent Gök, "Bundan sonraki çalışmalarımızı maske takarak ve sosyal mesafeyi korumaya özen göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

TBMM Başkanvekili Levent Gök milletvekillerine maske takmalarının ve Genel Kurul'da bulunan herkesin maske takmasının zorunlu olduğunu söyleyerek, milletvekili sıralarında milletvekilleri için maske ve el dezenfektanı bulunduğu konusunda uyardı. Milletvekilleri de bu uyarıları dikkate alarak maskelerini taktı.

Levent Gök şunları ifade etti: 

"Sosyal mesafeyi koruyarak, maske takılmanın zorunlu olduğu bir sürecin içindeyiz. Bundan sonraki çalışmalarımızı maske takarak ve sosyal mesafeyi korumaya özen göstereceğiz. Milletvekillerimizin ve TBMM'nin maske takarak yapacağı çalışmalar toplumumuz için de önemli olacaktır. Bizler topluma örnek olması gereken insanlarız. Çalışmalarımızı çok daha dikkatli ve tedbirlerimizi arttırarak, 'herkese bulaşabileceğini bilerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Sayın vekillerimizin Meclis genel kurulunda istisnasız maske takmadan gelmemelerini rica ediyoruz ve sosyal mesafenin korunmasına özen gösterilmesini tekrar tekrar rica ediyorum." 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz