19 Mart 2019 Salı
Yılmaz; ‘’Hizmet etmek için buradayız’’

Yılmaz; ‘’Hizmet etmek için buradayız’’

Ak Parti Şehitkâmil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, eğitimcilerle Şehitkâmil İlçesi’ne bağlı Mahalle ve Köy sakinlerini makamında ağırladı

 

Yılmaz, eğitim kapsamında öğrencilerin geleceği için eğitimin niteliğinin arttırılması yönünde atılacak adımların yanı sıra sorun ve taleplere de kulak verdi. Mahalle Sakinleri’nin sorunlarını da dinleyen Yılmaz, ‘’Biz sizlere hizmet etmek için buradayız. Her türlü sıkıntınızı gidermek için gereğini yapacağız’’ diye konuştu.

Yaşanan olumsuz durumlara karşın yöneticiler olarak çözüm odaklı çalışmalar yürütmesinin gerekliliği üzerinde duran Yılmaz, Eğitim camiasının görüş ve önerilerinin kendileri için oldukça önem arz ettiğini kaydetti. Yılmaz; eğitime verilen desteğin artacak şekilde devam edeceğini ifade ederek, ‘’Siz Eğitimcilerin öğrenciler gibi elbette sıkıntılarınızın var olduğunu biliyoruz. Allah’ın izniyle tüm sıkıntılarınızın üstesinde geleceğiz. Ayrıca öğrencilerin sağlıklı bir nesil olmaları adına hep birlikte gayret göstereceğiz.’’ şeklinde konuştu.

'’ÖĞRENCİLERİMİZE EĞİTİM VEREREK ROL MODEL OLMALIYIZ’’

Eğitimcilere hitap eden Başkan Yılmaz, Şunları söyledi;

“Eğitimle ilgili yapacağımız çalışmalarımızda sizlerin de desteğini istiyoruz. Alt yaş grubu- anaokulundan başlayarak öğrencilere eğitimler veriliyor. Şehitkâmil’de eğitim alanında var olan hizmete katkı sağlayacak çalışmalar içerisinde olacağız. Özellikle ilkokul çağındaki öğrencilerimizin gördükleri eğitimlerle birlikte onları sosyal, ahlak ve kültür gibi birçok alanda da yönlendirmemiz gerekir. Çünkü öğrenci, ilkokul çağında ne öğrenirse hayatını ona göre şekillendirir. Ayrıca, öğrencinin sonraki dönemlerinde sorun teşkil edecek en önemli alan çevredir. Bunun önüne geçmemiz gerekir. Öğrencilerimizin çevreden siyasi kutuplaşmayı, ahlaksız tavırları, nefreti ve bunun gibi birçok kavramı kendine adet edinmemeleri için uğraşmamız lazım. Özellikle okul çevresinde uyuşturucu satıcılarının önüne geçmek için mücadele edeceğiz. Çocuklarımız için en büyük tehlike okul çevresinde bulunup, öğrencileri uyuşturucuya teşvik eden kişilerdir. Bunun da önüne geçmemiz gerekir. Öğrencilerimizin geleceği için eğitime her türlü desteği vererek çocuklarımıza rol model olmalıyız. Eğitime yönelik çok yoğun programlar yapıyoruz. Kalkınmamızın yolu, toplumun her ferdinin refah seviyesinin ve eğitim düzeyinin yükselmesiyle olur. Bu yönde birlikte çalışmaya devam edeceğiz.’’

‘’AK PARTİ, SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN BURADADIR’’

Şehitkamil İlçesi’ne bağlı Mahalle ve Köy sakinlerini makamında ağırlayan yılmaz, vatandaşın çektikleri sıkıntıları dinledi. Yılmaz, ‘’Siz değerli kardeşlerimiz için, milletimiz için, vatanımız için ve bayrağımız için; sizleri mutlu edebilmek, sıkıntılarınızı çözümler üretebilmek ve ülkemizi kalkındırabilmek adına yoğun bir tempo ile çalışacağız. Ak Parti Teşkilatı olarak bizler, hak dava yolunda ilerleme kaydediyoruz. Ak Parti, sizlere hizmet etmek için buradadır’’ ifadelerini kullandı.

5.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz