18 Haziran 2021 Cuma
“Cumhuriyetimizin 97. yılını en içten duygularla kutluyoruz”

“Cumhuriyetimizin 97. yılını en içten duygularla kutluyoruz”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Başkanı Mehmet Çelenk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan ÇELENK, “Bugün Cumhuriyetimizin 97. yılını Türkiye'nin dünyada çok daha güçlü ve saygın bir yer edinmesinin onurunu paylaşarak kutluyoruz.” dedi.

Mehmet ÇELENK, kutlama mesajında “Bugün Cumhuriyetimizin 97. yılını Türkiye'nin dünyada çok daha güçlü ve saygın bir yer edinmesinin onurunu paylaşarak kutluyoruz.   

"Tarihimizde yaşadığımız tecrübelerimizi değerlendirdiğimizde, bugün yaşanan sorunları ve krizleri aşabilmenin yolunun birlik, beraberlik ve çok çalışmaktan geçmekte olduğu aşikardır" diyen ÇELENK şöyle devam etti:

"Belirlenen hedeflerimize ulaşmak ve ülkemizde kalıcı istikrarı sağlayabilmek adına, ülkemize ve kendimize güvenmeli, daha fazla çalışmalı ve gayret göstermeliyiz. Ancak kendi içinde tek vücut olmuş, bölgesinde de güçlü bir ekonomiye sahip bir Türkiye'nin, tüm bölge ve dünya ülkelerine örnek olacağı, güven vereceği ve liderlik yapacağı unutulmamalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletimizin devletiyle bir bütün olarak, demokratik anlayış ve olgunluk seviyesini her geçen gün yükselten, ekonomik anlamda olduğu kadar toplumsal barış ve güven anlamında da bölgesinin ve dünyanın parlayan yıldızı olarak öne çıkan bir büyük devlet olarak Cumhuriyet  Bayramının 97'inci yılını en içten duygularla kutluyor, temeli çok sağlam bir iradeye dayanan Cumhuriyetimizin kurulmasında emeği geçen bütün istiklal kahramanlarımızı rahmetle ve şükranla anıyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz