25 Mayıs 2019 Cumartesi
Doğan’a destek çığ gibi

Doğan’a destek çığ gibi

Demokratik Sol Parti (DSP) Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, Yavuzeli ve Araban ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yavuzelili ve Arabanlı vatandaşların yoğun ilgi ile karşıladığı Doğan, “Sadece Gaziantep Büyükşehir Belediye B

Demokratik Sol Parti (DSP) Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, Yavuzeli ve Araban ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yavuzelili ve Arabanlı vatandaşların yoğun ilgi ile karşıladığı Doğan, “Sadece Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı değil, tüm ilçelerimizin belediye başkanı olacağım” dedi.

 DSP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Halkın İttifakının adayı olarak Gaziantepli vatandaşların çağrısı üzerine Gaziantep’e gelen Doğan’ın seçim çalışmalarının yeni durakları Yavuzeli ve Araban ilçeleri oldu. Yavuzeli ve Araban ilçelerinde seçim ofisi açılışlarını gerçekleştiren Doğan, vatandaşlara seslendi.

 İLK DURAK YAVUZELİ OLDU

 Gaziantep’ten Yavuzeli ve Araban ilçelerinde yapılacak olan seçim ofisi açılışları için yola çıkan Doğan’ı yolda Karakuyu Mahallesi sakinleri karşıladı. Mahalle sakinleri, Doğan’a destek mesajı verdiler. Yavuzeli ve Araban İlçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Doğan, vatandaşlara seslendi. 31 Mart tarihinde Yerel Seçimlerin yapılacağını söyleyen Doğan, “Bir Genel Seçime gitmiyoruz, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile yarışıyoruz. 15 yıl boyunca Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak sizlerin çağrısı üzerine Gaziantep’e geldim. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devraldığım dönemde Gaziantep bir kasabaydı. 15 yılda Gaziantep’i herkes tarafından bilinen, dünya ile yarışan bir marka şehir haline getirdik. Bıraktığım şehri ne yazık ki yerinde bulamadım. Geldiğimiz noktada Gaziantep’i yeniden inşa etmek zor değil. Seçilmem halinde yalnızca Gaziantep’in değil tüm ilçelerimizin belediye başkanı olacağım” diye konuştu. 

 

 

7.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz