25 Ocak 2021 Pazartesi
“FİRMALARIMIZI E-TİCARETİN AVANTAJLARINDAN FAYDALANAMAYA DAVET EDİYORUZ”

“FİRMALARIMIZI E-TİCARETİN AVANTAJLARINDAN FAYDALANAMAYA DAVET EDİYORUZ”

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, e-ticaret pazarının Koronavirüs (COVID-19) salgının etkisiyle çok daha hızlı büyüdüğünü belirterek, nihai tüketiciye yönelik üretim yapan Gaziantepli firmaları e-ticaret yapmaya davet etti.

Koronavüs salgını dolayısıyla e-ticarete ilginin arttığını dile getiren Adnan Ünverdi, “E-ticaret pazarı salgınla birlikte çok daha hızlı bir büyüme trendine girdi. Teknoloji, fiyat ve konfor gibi unsurlara sağlık konusu eklenince insanlar mesafeli satışa daha fazla yöneldiler. Bu da sanal ticarete ilgiyi artırdı. Gaziantep üretim gücü ve nihai ürün çeşitliliği ile bu alanı büyük bir avantaja dönüştürebilir. Ayakkabı, triko, penye, plastik enjeksiyona dayalı ev gereçleri, tekstil ürünleri ve son tüketiciye yönelik tüm üretimlerimizi e-ticaret ile çok daha kolay yoldan tüketicilerle buluşturabiliriz” dedi. 

Salgın dolayısıyla yaşanan durgunluğun önüne geçmek, işletmelerin pazar gücünü artırmak amacıyla Gaziantep Sanayi Odası, Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Ticaret Odası öncülüğünde Trendyol ile işbirliği protokolü imzaladıklarını kaydeden Ünverdi, “‘Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketi’ ile Trendyol tarafından firmalarımıza komisyon indirimi, vadeli satış, pazarlama ve iletişim, e-ticaret eğitimleri gibi konularda destek verilecek. Projeden faydalanmak isteyen firmalarımızın 10 Mayıs’a kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. Üreticilerimizi bu zorlu süreçte sunulan avantajlardan faydalanmaya davet ediyorum. Firmalarımızın ayakta kalabilmesi ve sürdürülebilirliği için çağın koşullarına uygun tüm kanalları kullanmaları önem taşıyor. E-ticaret bu anlamda hızla yükselen, çok önemli bir pazar” diye konuştu.

Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketinde Neler Var?

1 ay süreyle satıcıların satışlarından komisyon alınmayacaktır. (satıcı başına 30.000 TL brüt ciro üst limitine kadar geçerlidir.)

Bu işbirliği çerçevesinde Gaziantep esnafına 2 ay süre ile toplam yaklaşık 1 Milyon TL değerinde pazarlama ve iletişim desteği Trendyol tarafından sunulacaktır. Gaziantep ürünleri özel bir butik ile Trendyol’da tanıtılacaktır.

4 Haziran’a kadar yapılan satışlar için vade süresi 7 gün olacaktır ve 4 Haziran’a kadar satış yapmaya başlayan tüm satıcılar Trendyol KOBİ Destek Paketi’ne dahildir.

Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketine Nasıl Başvurulur?

Bu kampanya 30 Nisan - 10 Mayıs döneminde başvuran ve Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odasına kayıtlı satıcılar için geçerlidir.

Başvurular Satıcı Başvuru Formu üzerinden yapılacaktır. Başvuru esnasında REFERANS KODU “27-00-00” olarak girilmelidir.

Gaziantep dışında başvuru yapan satıcılar kapsam dışında bırakılacaktır.

Kayıt işlemleri sırasında sanayi odası üyelerine sürekli olarak Trendyol tarafından mail ile anlık destek verilecektir. Ayrıca kayıtlarını yaptıran sanayi odasına üye firmalara ilerleyen zamanlarda aşağıda belirtilen konular üzerinden online eğitimler verilecektir.

A'dan Z'ye Trendyol Satıcı Paneli

Satışlarınızı Arttırmanın Püf Noktaları

Satıcı Paneli'nden Ürün Giriş Eğitimi

Muhasebe Süreçleri Eğitimi

İade Oranı İyileştirme İpuçları Eğitimi

Operasyon İyileştirme İpuçları

Başvurular Satıcı Başvuru Formu üzerinden yapılacaktır.

Satıcı Başvuru Formu için:  https://partner.trendyol.com/onboarding/satici-form adresine giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz