17 Ocak 2019 Perşembe
GECE GÜNDÜZ BİSTRO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

GECE GÜNDÜZ BİSTRO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Bey Mahallesi’nin yeni yüzü Gece Gündüz Bistro, misafirlerine kapılarını açtı.

İşletme müdürü Ali Kısa ile Gece Gündüz Bistro hakkında görüştük. Kısa, 1996’dan bu yana Velic Otelcilik A.Ş.’de görev yapmakta olan bir yönetici. Kısa son yatırımları olan gece gündüz Bistro ile ilgili sorularımızı yanıtladı. Gaziantep’te Turizm sektöründe faaliyet gösteren Veliç otelcilik A.Ş nin son yatırım noktası Gece Gündüz Bistro.

‘’KENDİN PİŞİR, KENDİN YE’’

Mekânı, hem meyhane hem de ocak başı olarak tanımlayan işletme müdürü Kısa, ‘’burada insanlar aileleri ile birlikte akşam saat 8’den sonra eğlenebileceği, fasıl türü canlı müziğin de olduğu, nezih bir ortama da hizmet veriyoruz’’ dedi. Mekâna girişte gelenleri ocak başı bölümü karşılıyor. Misafirlerine ‘’kendin pişir, kendin ye’’ konseptini sunan Gece Gündüz Bistro, kafenin yanı sıra sıcak atmosferi ve güler yüzlü hizmet kalitesiyle Bey Mahallesi’nin otantik mimari dokusuyla müşterilerine hizmet veriyor. Kısa, Ocak başı konseptiyle ilgili olarak ‘’misafirlere gece aileleriyle nezih bir ortamda eğlenmeleri için, rahat bir ortam hazırlama çabasındayız, bunun için ocak başı konseptini mekânımıza kurduk’’ dedi.

‘’FASIL ETKİNLİKLERİ OLUYOR’’

Ocak başı konseptli restoran kısmından ayrıca bir de meyhaneyi bünyesinde barındıran Gece Gündüz Bistro’da haftanın 7 gün fasıl etkinlikleri oluyor. Kısa, Şu an çalışan fasıl ekibinin, Gaziantep’in en eski ve tanınmış fasıl ekibi olan ‘’Mehmet ve Orkestrası’’ olduğunu ifade etti.  Gece Gündüz Bistro dışında Bey Mahallesi’nde 6 butik otel evlerinin olduğunu belirten işletme müdürü Ali Kısa, butik otel evlerin hepsinin 500 yıllık bir geçmişi olduğunu vurguladı ve 10 puanlık değerlendirmede 9.5 puanlık bir aralıkta olduğu bilgisini verdi. Zeynep Hanım Konağı, Elif Hanım Konağı, Aysel Hanım Konağı, Gülten Hanım Konağı’nı da bünyesinde bulunduran bir otel işletmeciliğine sahip Kısa, bu yapıların dünyada tanınır olduğunu öne sürdü.

‘’KENT DIŞINDAN MİSAFİRLER AĞIRLIYORUZ’’

Gaziantep dışından gelen misafirlerinin de olduğunu belirten İşletme müdürü Ali Kısa ‘’Yaklaşık 10 dönüm üzerine kurulmuş eski bir Ermeni Mahallesi burası’’ diyerek Bey Mahallesinin tarihi yapısı ve turistik zemini bu duruma katkı yaptığı kanısında.

8.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz