3 Haziran 2020 Çarşamba
Nizip Ticaret Odası’ndan dar gelirli ailelere Ramazan yardımı

Nizip Ticaret Odası’ndan dar gelirli ailelere Ramazan yardımı

Nizip Ticaret Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğiyle geleneksel hale getirilen ramazan yardımları kapsamında bu yıl da bin 100 adet alışveriş çeki dağıtımı yapıldı.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Nizip Ticaret Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile Alışveriş Çeki yardımı yapıldığını belirten Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Nizip’te bulunan yerli bir marketle anlaşılarak dar gelirli kişilere bin 100 adet alışveriş çeki dağıtımı yapılmıştır.”dedi.

Dinî ve sosyal hayatımızda müstesna bir yere sahip olan, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği Mübarek Ramazan ayında bulunduklarını belirten NTO Başkanı Özyurt sözlerini şü şekilde sürdürdü:

“Ramazan’ın feyzinden, bereketinden, güzelliklerinden ve hayatımıza getirdiği manevi unsurlardan birisi de yardımlaşma ve dayanışma boyutudur. Ramazan ayını huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmeleri için bu mübarek ayda yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelere birazda olsa katkı olur umuduyla bağışlarımızı ulaştırmış bulunmaktayız. Market alışveriş çekleri Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanımız, Meclis, Disiplin Kurulu Üyelerimiz ve Komite Başkanlarımız tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmıştır. Bu yardım paketlerin dağıtımında Odamıza yardımcı olan ve emeği geçen tüm organ üyelerimize ve desteklerini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz