20 Ocak 2022 Perşembe
Hentbolun markası olacaklar

Hentbolun markası olacaklar

Gaziantep Spor şehri olma yolunda adımlarını hızlı bir şekilde atarken, bir gelişme de Hentbol branşında oldu.

Bu sezon Kadınlar ve Erkekler Hentbol branşında oynadığı bütün maçlarını namağlup tamamlayarak şampiyon olan Gaziantep Hentbol Kulübü, 2’inci ligde de hedefini şimdiden belirledi. Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından yapılan kura çekiminde Gaziantep Hentbol Kulübü Kadınlar 2’inci Ligi G grubunda yer alırken, Kahramanmaraş Genç Nesil, Malatya Necati bey ortaokulu, Şanlıurfa Güneş’in çocukları ve Elâzığ Gsk ile gruptan çıkma mücadelesi verecek.

Temsilcimiz, Erkekler 2’inci Liginde ise D grubunda Mersin İdmanyurdu, Adana Sarıçam Belediyesi, Osmaniye Kadir Savrun ve Yozgat Belediyesi Bozok takımı ile gruptan çıkma mücadelesi verecek.

Hedeflerini hem kadınlar hem de erkekler de yine şampiyonluk olduğunu söyleyen Gaziantep Hentbol Kulübü başkanı Canan Deniz Kaçar “Kendi öz çocuklarımızla Gaziantep'i hentbol branşında marka yapmak istiyoruz. Amacımız Gaziantep alt yapısından çıkan çocuklarımıza sahip çıkıp bir üst ligde profesyonellik kazandırıp Türk hentboluna destek vermek. Bize destek veren Tüm herkese teşekkür ederiz.  Bu yıl 1. Lige adımızı yazdırmak istiyoruz. " sözlerini vurguladı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz