7 Haziran 2023 Çarşamba
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KEDİ KURTARMA OPERASYONU

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KEDİ KURTARMA OPERASYONU

Gönül belediyeciliğini her alanda uygulayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ekipleri, Yeditepe Mahallesi’nde iki gündür mahsur kalan kediyi kısa süre içerisinde kurtararak, onu doğal ortamına kavuşturdular.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KEDİ KURTARMA OPERASYONU

 

Şahinbey Belediyesine bağlı Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri iki gündür ağaçta mahsur kalan kediyi kurtardılar.

 

Gönül belediyeciliğini her alanda uygulayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ekipleri, Yeditepe Mahallesi’nde iki gündür mahsur kalan kediyi kısa süre içerisinde kurtararak, onu doğal ortamına kavuşturdular. Şahinbey Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gelen ihbar üzerine Yeditepe Mahallesi’ndeki bir ağaçta iki gündür mahsur kalan kediyi sepetli araçla kısa zamanda kurtardı.

 

BAŞKANIMIZ HER ALANDA YANIMIZDA

Şahinbey Belediyesi ekiplerinin yapmış olduğu özverili çalışmayı vatandaşlar takdir ederek, “Şahinbey Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu ve ekipleri her alanda yaptığı çalışmalarla Şahinbey’imizi yaşanılabilir bir hale getirdiler. Sadece asfalt, kaldırım, yol çalışmaları değil gördüğünüz gibi ağaçta mahsur kalan kedinin dahi ihtiyacına yetişiyorlar. Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz” dediler.

15.02.2019 (Haber Merkezi)